Onderzoek Werk & Gezondheid

UvL - sjabloonOproep online onderzoek Werk & Gezondheid voor RSI´ers

De Universiteit van Leiden doet onderzoek naar werknemers met een gezondheidsbeperking. Hoe gaat gezondheid samen met werk? Waar moet ondersteuning zich op richten om het werk voor werknemers te verbeteren? Djina Boshuizen (BSc) en dr. Edwin Boezeman van de Universiteit Leiden (afd. Arbeids- en Gezondheidspsychologie) doen dit onderzoek ook onder RSI´ers.

 

Wie kunnen meedoen aan het onderzoek?

De onderzoekers zijn op zoek naar deelnemers die aan de volgende voorwaarden voldoen:

  • je bent een werknemer met RSI;
  • je hebt een leidinggevende op het werk;
  • je wilt online een vragenlijst invullen (circa 15 minuten).

Wie de online vragenlijst invult kan zelfs een boekenbon van € 10 winnen. Je kunt tot eind juni meedoen aan het onderzoek.

Meer informatie

Voor vragen, opmerkingen of meer informatie kun je contact opnemen met dr. Edwin Boezeman via e-mail (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. ).

Hoe doe je mee?

Wil je meedoen, stuur dan je e-mail naar Djina Boshuizen (BSc, Universiteit Leiden): Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .

 

Steun RSI-vereniging

Nog geen lid?