Ook “Arboarts” voor zelfstandigen die via Zorgcollectief FNV zijn verzekerd

FNV-Menzis - logoGoed nieuws voor wie via het Zorgcollectief FNV verzekerd is bij Menzis. Niet alleen werknemers, maar ook zelfstandigen kunnen in die situatie bij werkgerelateerde gezondheidsklachten gratis gebruik maken van de Werk & Gezondheid Arts van Menzis.

Onafhankelijk

De Werk & Gezondheid Arts is een onafhankelijke arts je die advies en hulp kan geven bij gezondheidsklachten. Deze arts kan je ook doorverwijzen naar bijvoorbeeld een fysiotherapeut, of de Individuele Belangen Behartiging van de FNV.

Vrij toegankelijk en vertrouwelijk

Werknemers kunnen een afspraak maken buiten medeweten van de werkgever om en de Werk & Gezondheid Arts geeft geen gegevens over jou door aan je huisarts of het bedrijf waar je werkt.

Ook voor zelfstandigen

Zelfstandigen konden tot nu toe geen gebruik maken van de diensten van een Arboarts. Nu kan dat wel.

Waar?

Je kunt een afspraak maken met een Werk & Gezondheid Arts op locatie door het hele land of voor een online consult.

Meer informatie

Wil je meer informatie over de Werk & Gezondheid Arts van Menzis, kijk dan op deze webpagina.

 

Steun RSI-vereniging

Nog geen lid?