Beschrijvingen van methoden - L

Lifecoaching
Lifecoaching is een vorm van coachen die gericht is op persoonlijke groei en het vergroten van je bewustzijn. Een lifecoach ondersteunt en inspireert je bij het (her-)ontdekken van je eigen kracht, om van daaruit de beste keuzes te maken, zowel op werkvlak als privé.
Wil je veranderingen in je leven aanbrengen, een doel of droom realiseren? Of wil je meer balans in je leven, meer zelfvertrouwen en innerlijke rust? In een lifecoachtraject ga je stap voor stap op weg naar het realiseren van je (levens-)doelen om uiteindelijk met nieuwe inzichten je leven vorm te geven. Doe dat waar je hart ligt, waar je energie van krijgt en blij van wordt. Dat geeft uiteindelijk de meeste kans op een succesvol, gelukkig en gezond leven!
Kijk voor meer informatie op: www.onestepcoaching.nl

Steun RSI-vereniging

Nog geen lid?